30.06.2020
NOWA DEKADA NOWA ZMYSŁOWOŚĆ

Czas na nieco zmysłowości. Atrakcyjną i komfortową bieliznę masz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź gdzie:

 


Proste kroje bielizny z charakterystycznym logo? Zna je cały świat - przekonaj się do nich i Ty. Marka odzieżowa Calvin Klein to również stylowa, wygodna, zmysłowa i zdrowa dla skóry bielizna.

 


Intimissimi

Włoska marka pełna zmysłowości, koloru i humoru! W ofercie Calzedonia/Intimissimi znajdziesz ofertę dla Pań, Panów i dzieci: najpiękniejsze stroje kąpielowe, akcesoria plażowe i ubrania. Czeka tu na Ciebie również ogromny wybór bielizny, skarpetek, rajstop i pończoch. Świetne rabaty przekonają każdego!

 


Bielizna, rajstopy, pończochy, a także stroje kąpielowe i ubrania na widok, których myślisz "mrrrau!" To właśnie Gatta, polska marka, z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku! Wybierz coś dla siebie z pośród najpiękniejszych wzorów i modeli, tworzonych w zgodzie z najnowszymi trendami.

Sprawdź promocję do 30.06 tutaj!

Przyjazne ciału, z naturalnej bawełny, a przy tym stylowe i podkreślające nasze naturalne piękno - oto produkty polskiej marki Italian Fashion. W kolekcji znajdują się nie tylko produkty dla kobiet (również świeżo upieczonych mam!) i mężczyzn, ale również dla dzieci. Bielizna, skarpetki, piżamy, koszule nocne czy szlafroki - to wszystko znajdziesz w najlepszych cenach w naszym salonie!

Sprawdź obowiązującą promocję tutaj!

 


Od bielizny wymaga się wiele - i wszystkie te wymagania spełnia oferta salonu La Vantil. Ekskluzywne kolekcje rodzimych i zagranicznych marek zadowolą najbardziej wymagającego klienta (lub klientkę;). Świetne dopasowanie, doskonała jakość, zmysłowe wzory i miłe dla skóry materiały - La Vantil to powiew prawdziwego luksusu, również dla Ciebie!

 


Zatriumfuj doskonale dopasowaną bielizną i poczuj się pięknie, jak nigdy! Oczywiście z marką Triumph, która ma ponad 130 lat doświadczenia w branży. W ofercie marki znajdziesz nie tylko bieliznę damską i męską, ale również stylowe i wygodne stroje kąpielowe.

NASZE PROMOCJE

przyjdą do ciebie same

Copyright NEINVER 2020