POZNAJ NASZE MARKI PREMIUM
Event

TOMMY HILFIGER

Tommy Hilfiger to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie, wśród czołowych brandów modowych. Unikalny punkt widzenia oraz właściwa strategia brandowa doprowadziły do szerokiego podziału produktów oraz wyselekcjonowania sieci światowej dystrybucji takich marek, jak: Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim i Karl Lagerfeld.

Zobacz stylizacje stworzone z produktów Tommy Hilfiger:

Cena kompletu - regularna: 2246 PLN

Cena kompletu - outlet: 1571 PLN

Zaoszczędzone: 675 PLN

 

Cena kompletu - regularna: 1547 PLN

Cena kompletu - outlet: 1082 PLN

Zaoszczędzone: 465 PLN

 

Cena kompletu - regularna: 3725 PLN

Cena kompletu - outlet: 2655 PLN

Zaoszczędzone: 1070 PLN

 

CALVIN KLEIN

W salonie Calvin Klein znajdziesz kolekcję bielizny, przeznaczoną zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Bielizna tej marki charakteryzuje się prostotą i klasycznym krojem. Dzięki nowoczesnym projektom nawet najprostsze modele marki są niezwykle zmysłowe i seksowne.

 

GUESS

Założona w 1981 roku marka GUESS rozpoczęła swoją działalność jako firma specjalizująca się w denimie. Od tego czasu znacząco sie rozwinęła i przekształciła w międzynarodową markę odzieżową. Obecnie GUESS projektuje i sprzedaje pełną kolekcję ubrań, butów i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Od lat marka GUESS jest autorem wyjątkowych kampanii reklamowych, które są jednym ze znaków rozpoznawczych marki. Produkty GUESS są sprzedawane na całym świecie.

 

MARC O'POLO

MARC O'POLO oznacza nowoczesną markę premium w segmencie ubrań casual. Wywodząca się ze Skandynawii, marka MARC O'POLO urzeczywistnia indywidualny styl, bliski idei przyświecającej jej założycielom: Wolność bycia sobą / The freedom to be yourself. Ta idea w połączeniu z preferencją w wykorzystaniu materiałów naturalnych, wysokiej jakości wykonania i wyjątkowych dodatków pozwoliła MARC O'POLO na ugruntowanie pozycji lidera wśród pozostałych marek na swoim segmencie rynku.

 

Wysoka jakość produktów premium nawet do 70% taniej - tylko w outlecie Factory Poznań!

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2022